Rady pro opalování

Solární kosmetika je hodně podceňovanou věcí při návštěvě solárního studia. Často převládá názor, že solární kosmetiku je zbytečné používat při návštěvě solária nebo ještě častěji je zmiňováno, že solární kosmetika sníží celkový výsledek opálení, proto není tolik používána. Tyto názory jsou však nepodložené, ba naopak při každé návštěvě solária je třeba používat solární kosmetiku!!!!!!

Solární kosmetika je nezbytný doplněk opalování v soláriu. Svým speciálním složením zajišťuje dlouhodobé a zároveň rychlejší opálení vaší pokožky, zamezuje jejímu nadměrnému vysoušení, a také jí chrání a dodává potřebné živiny.

Hlavní funkce solární kosmetiky:
• Zabraňuje stárnutí kůže
• Prodlužuje účinek opálení
• Udržuje pružnost a jemnost pokožky
• Posiluje regenerační schopnost kůže a snižuje UV - záření i v těch nejmodernějších soláriích
• Podporuje opálení a ochranu při opalování
 

Pokud si nejste jisti správným výběrem vhodné kosmetiky, v našem studiu vám rádi poradíme.

 

Pravidla opalování v soláriu

 

Díky špičkové kvalitě kosmetiky Art Of Sun a Oranjito získáte záviděníhodné opálení, které Vám dlouho vydrží.

Před opalováním odstraňte z pokožky make-up, parfémy a veškeré šperky.

Kosmetika pro opalování na slunci je nevhodná k opalování v soláriu.

Před opalováním použijte vždy k tomu určenou solární kosmetiku, která posiluje účinky opalování a současně vhodně pečuje o Vaši pokožku.

Při opalování je nutné chránit si oči pomocí speciálních ochranných brýlí. Zavřená víčka Vaše oči dostatečně neuchrání a může tak dojít k poškození sítnice oka.

Během opalování není vhodné ležet nehybně, neprokrvená místa v okolí lopatek by se Vám neopálila.

Po opalování se několik hodin nesprchujte, aby nedošlo k přerušení procesu pigmentace.

Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci.

Délka opalování, vhodný typ solária a počet návštěv závisí na fototypu Vaší pleti. Dodržujte prosím doporučení zkušeného personálu.

Pokud jste nachlazená nebo užíváte antibiotika či jiné léky, přerušte návštěvy solária. Pri dlouhodobém užívání léku se pořaďte se svým lékařem.

Pokud Vaše pokožka po návštěvě solária negativně reaguje (zarudnutí, svědění, pálení) informujte o tom personál provozovny. S další návštěvou počkejte do odeznění obtíží a zkraťte dobu opalování.

Před návštěvou solária nikdy nekonzumujte alkoholické nápoje, vyhnete se tak nebezpečí zkolabování. V případě nevolnosti opusťte kabinu solária a informujte personál.

Nedoporučujeme pravidelné opalování mladistvých, případné použití solária je vázáno na písemný souhlas zákonného zástupce.