Petrol

Petrol - Dark energy

Petrol - Dark energyPetrol - Dark energy
Přípravek na opalování s přídavkem bronzeru, který urychluje opalování. Aroma z růže a vanilky. Obsahuje minerály, které dodávají pleti minerální látky a oživují strukturu buněk. Dále vitamíny A, C, E které, regenerují pokožku, Aloe Vera, Vilín, Phantenol B5. Vhodná řady zejména pro studenty, cenově nejdostupnější. 
150ml, 75ml, 10ml
 
 
 
 
 

Petrol - Natural energy

Petrol - Natural energyPetrol - Natural energy
Aroma z růže a vanilky. Přípravek obsahuje kokosový olej, minerály, vitamíny A, C, E, Aloe Vera, olej z konopného semene, phantenol B 5, bisabolol. Vhodná řady zejména pro studenty, cenově nejdostupnější.
150ml, 75ml, 10ml
 
 

Petrol – Dark fuel 

Petrol – Dark fuelPetrol – Dark fuel
Přípravek na opalování s přídavkem bronzeru, který urychluje opalování. Aroma z karamelu a kokosu. Obsahuje minerály, které dodávají pleti minerální látky a oživují strukturu buněk. Dále vitamíny A, C, E které, regenerují pokožku, Aloe Vera, Vilín, Phantenol B5. Vhodná řady zejména pro studenty, cenově nejdostupnější.
150ml, 75ml, 10ml
 
 
 
 

Petrol – Natural fuel

Petrol – Natural fuelPetrol – Natural fuel
Aroma z karamelu a kokosu. Přípravek obsahuje kokosový olej, minerály, vitamíny A, C, E, Aloe Vera, olej z konopného semene, phantenol B 5, bisabolol. Vhodná řady zejména pro studenty, cenově nejdostupnější. 
150ml, 75ml, 10ml
 
 
 

 

Petrol - Refuel

Petrol - RefuelPetrol - Refuel
Přípravek po opalování který, obsahuje kokosový olej, extrakt z řas, které zbavují pokožku nečistot a napínají ji. Dále Aloe Vera, okurkový extrakt a Phantenol který, má klidnící účinky. 
150ml, 75ml, 10ml